Wybieraj.com.pl to porównywarka kont bankowych – osobistych, firmowych, socjalnych, dla młodych, na podróż i wielu innych. Pomagamy naszym użytkownikom wybrać najlepszą i najtańszą ofertę na rynku dosłownie w kilka minut.

Wybieraj.com.pl jest zupełnie darmowe. Nie pobieramy od użytkowników żadnej prowizji za korzystanie z naszej strony, za skorzystanie z którejś z ofert, ani za cokolwiek innego.

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic! Na Wybieraj.com.pl porównujesz całkowicie za darmo – nie pobieramy kompletnie ŻADNEJ prowizji od naszych użytkowników.

Z czego utrzymujecie stronę?

Nasze usługi są w 100% darmowe dla użytkowników. Nasze koszty pokrywamy z prowizji, które otrzymujemy od banków i innych partnerów. Podkreślamy jednak, że otrzymywana prowizja w żaden sposób nie wpływa na promowanie konkretnych produktów. Naszą markę opieramy na wiarygodności i niezależności, a przy opisywaniu produktów kierujemy się tylko i wyłącznie naszą najlepszą wiedzą.

Czy wybierając produkt za pośrednictwem Wybieraj.com.pl płacę więcej?

Absolutnie nie! Na Wybieraj.com.pl prezentujemy tylko wygodne zestawienie produktów, ostateczna rejestracja i zakup odbywa się po przekierowaniu na stronę partnera. Cena produktów jest zatem dokładnie taka sama, jak gdyby znaleźli Państwo produkt bezpośrednio u partnera. Nigdy nie oferujemy produktów w wyższej cenie, bo nie doliczamy do nich żadnej prowizji.

Nie lepiej porównywać oferty bezpośrednio na stronach banków?

Mówiąc uczciwie – uważamy, że nie. Wiemy z praktyki, że rzetelne przejrzenie ofert dostępnych na rynku, przeczytanie wszystkich cenników, regulaminów i tabel opłat zajmuje mnóstwo czasu. U nas wszystko masz zebrane w jednym miejscu – my tę pracę wykonaliśmy za Ciebie. Szkoda Twojego czasu i energii, które możesz spożytkować na coś bardziej pożytecznego.

Jednocześnie zaznaczamy, że po przejściu na stronę naszego partnera, gorąco zachęcamy do sprawdzenia, czy oferta wygląda tak, jak sobie to wyobrażałeś. Czy nie ma żadnych kruczków, haczyków, o których nie pomyślałeś wcześniej, i których my nie uwzględniliśmy w naszej porównywarce. A także po prostu, czy gdzieś się nie pomyliliśmy. Pamiętaj – zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź wszystko dwa razy! I tak oszczędziłeś już kupę czasu… 🙂