Promocja zakończona 18.10.2017

100 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim

100 zł za założenie konta

Chciałbyś otrzymać 100 zł za założenie konta? Teraz jest to możliwe. Wszystko za sprawą ING Banku Śląskiego, który przygotował promocję dedykowaną swoim nowym klientom. Jako klient indywidualny możesz zostać nagrodzony premią w wysokości 100 zł za założenie konta oraz spełnienie wymaganych w regulaminie warunków. Oferta jest naprawdę interesująca i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Warto, zatem zapoznać się ze szczegółami tej promocji, aby dowiedzieć jak wziąć w niej udział. 100 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim jest na wyciągnięcie ręki!

Jakiego produktu bankowego dotyczy promocja?

Promocja, w której możesz otrzymać w prezencie 100 zł za założenie konta dotyczy produktu Konto z Lwem lub Konto z Lwem Komfort. Zatem jeśli planujesz właśnie założenie konta i zastanawiasz się, jakie wybrać, zapoznaj się z ofertą ING Banku Śląskiego. Oprócz bonusu w postaci 100 zł za założenie konta, zyskasz także konto osobiste, z którego możesz korzystać na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

Kto może wziąć udział w akcji i zyskać 100 zł za założenie konta?

Aby wziąć udział w promocji, która gwarantuje 100 zł za założenie konta musisz być nowym klientem ING Banku Śląskiego. Nowy klient jest to osoba, która w okresie od 01.01.2016 do 01.08.2017 nie posiadała, ani nie była współposiadaczem któregoś z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne lub Student.

Jakie warunki musisz spełnić, aby zyskać 100 zł za założenie konta?

Jeśli jesteś wspomnianym wcześniej nowym klientem banku, oto trzy kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać premię:

 1. Pierwsze, co musisz zrobić to założyć Konto z Lwem lub Konto z Lwem Komfort w ING Banku Śląskim. Masz na to czas do 18.10.2017. Musisz także wyrobić do tego konta kartę. Ponadto (jeśli jeszcze nie posiadasz), musisz założyć także Otwarte Konto Oszczędnościowe. Będziesz mógł to zrobić z poziomu bankowości elektronicznej swojego nowego Konta z Lwem lub Konta z Lwem Komfort
 2. Druga kwestia to odpowiednia aktywność, którą musisz wykazać się na swoim nowym koncie. Do 31.01.2018 r. musisz wykonać transakcje bezgotówkowe na sumaryczną kwotę co najmniej 1000 zł. Dokonać tego możesz kartą, którą otrzymasz przy założeniu konta lub dzięki aplikacji mobilnej.
 3. Trzeci warunek to ciągłość posiadania założonego w promocji konta. Nie możesz zrezygnować z otwartego rachunku i karty aż do zakończenia promocji, czyli do 28.02.2018 r.

Jak otworzyć konto osobiste w ING Banku Śląskim?

Założenie konta osobistego zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Potrzebny będzie Ci tylko dowód osobisty oraz dostęp do internetu – promocyjne konto możesz łatwo i szybko założyć online.

 1. Konto przez internet możesz założyć klikając tutaj.
 2. Następnie musisz uzupełnić formularz wymaganymi danymi osobowymi.
 3. Dane, które podasz będziesz musiał potwierdzić. Dokonasz tego podczas spotkania z kurierem, który przywiezie Ci do podpisania umowę o prowadzenie konta.
 4. Klika dni po wizycie kuriera otrzymasz wiadomość e-mail. Znajdziesz tam dane do logowania, dzięki którym aktywujesz dostęp do bankowości internetowej.
 5. Ostani krok, to aktywacja karty i nadanie jej kodu PIN. To także możesz zrobić przez internet.

Kiedy zostanie wypłacona nagroda w wysokości 100 zł za założenie konta?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji, zostanie Ci wypłacona obiecana premia 100 zł. Nagroda zostanie przelana przez Bank na Otwarte Konto Oszczędnościowe, którego jesteś posiadaczem do 28 lutego 2018. Jeśli posiadasz w tym Banku więcej niż jedno konto, takie pieniądze zostaną przekazane na to konto, które założyłeś najwcześniej.

O czym warto pamiętać, biorąc udział w promocji?

 • W czasie trwania promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę w postaci 100 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim.
 • Dla Ciebie korzystne jest to, że otrzymana premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 • Regulamin jest podstawowym dokumentem dla całej promocji. Wszystkie materiały reklamowe, które dotyczą tej oferty ING Banku Śląskiego są rozpowszechniane jedynie w celach promocyjnych i informacyjnych.

Zyskaj więcej niż 100 zł za założenie konta!

Jeśli chcesz zyskać jeszcze więcej niż podstawowe 100 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim, możesz wziąć udział również w promocji „Poleć konto znajomemu”. Skłonić do tego może wysoka wartość premii, jaką możesz uzyskać – aż do 1000 zł.

Co musisz zrobić, aby zyskać nawet 1000 zł?

Kwota taka może znaleźć się na Twoim koncie, jeśli polecisz je 10 znajomym. Jednak musisz zacząć od zapisania się do promocji i pobrania specjalnego kodu. Możesz to zrobić w bankowości internetowej ING Banku Śląskiego. Masz czas do 18.10.2017 r. Następnie będziesz mógł przekazać kod promocyjny swoim znajomym, którzy potem wprowadzą go przy zakładaniu konta. Jednak to nie wszystko – musisz wykazać się również odpowiednią aktywnością na swoim koncie. W czasie trwania promocji musisz dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł, przy wykorzystaniu karty płatniczej lub transakcji BLIK. Wysokość nagrody będzie zależna od liczby znajomych, z którymi podzielisz się promocyjnym kodem. Maksymalnie może być to 10 osób, zatem możesz zyskać nawet dodatkowe 1000 zł. Obiecany bonus wpłynie na Twoje konto osobiste do 25.02.2018 r.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Po zapoznaniu się z tą promocją chyba nie masz już żadnych wątpliwości, że warto wziąć w niej udział i zgarnąć 100 zł za założenie konta oraz nawet 10 razy więcej za polecenie konta znajomym. Jasno przedstawione zasady, łatwe do spełnienia warunki i atrakcyjne nagrody to najmocniejsze strony tej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *