Promocja zakończona 4.07.2018

300 zł do wydania w morele.net za wyrobienie darmowej karty Citibanku

300 zł do morele.net
Po bonie do Allegro oraz 300 zł w gotówce, tym razem Citibank rozdaje vouchery na 300 zł do sklepów grupy morele.net! To bardo ciekawa opcja, bo w sklepach grupy morele.net możesz kupić praktycznie wszystko – więc to prawie tak, jakbyś otrzymał gotówkę!

Warunki

Aby otrzymać od Citibanku bon na 300 zł należy wykonać następujące kroki:

 1. Wypełnić formularz na tej stronie
 2. W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza odebrać telefon od konsultanta banku, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową
 3. Postępujac zgodnie ze wskazówkami konsultanta założyć kartę Citi Simplicity
 4. W dwóch kolejnych miesiącach od założenia karty wykonywać co najmniej 5 transakcji kartą. Kwota transakcji nie ma znaczenia, więc może być to nawet 5 płatności po 1 zł!
 5. Nie później niż w drugim miesiącu po założeniu karty zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej

Jak odebrać nagrodę?

Nagrodę otrzymasz w formie elektorniczej karty podarunkowej w wiadomości w systemie bankowości intrnetowej Citibanku do końca miesiąca następująego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie waunki promocji. Wartość elektornicznej karty podarunkowej to 300 zł, które możesz wykorzystać jednokrotnie w dowolnym sklepie grupy morele.net. Przykłady:

 • Kupujesz produkty za łaczną kwotę 310 zł. Jeśli użyjesz swojej karty podarunkowej, do zapłaty pozostanie Ci jedynie 10 zł.
 • Kupujesz produkty za łączną kwotę 290 zł. Jeśli użyjesz swojej karty podarunkowej, nie zapłacisz nic, ale niewykrozystane 10 zł przepadnie.

Na wykorzystanie vouchera masz czas do 31.03.2019. Wykorzystanie vouchera polega na wpisaniu otrzymanego kodu w trakcie składania zamówienia w koszyku zakupowym na stronie sklepu. Voucher obejmuje tylko kupowane towary, wiec nie zapłacisz nim na przykład za wysyłkę. Sklepy należące do grupy morele.net, w których możesz wykorzystać kartę podarunkową to:

Czy to na pewno jest darmowe?

Tak, pod warunkiem, że zastosujesz się do naszych rad:

 • Wybierz odpowiednią kartę – promocja obowiązuje dla dowolnej karty z oferty Citibanku. Problem w tym, że tylko karta Citi Simplicity jest darmowa, pozostałe karty są płatne. Pamiętaj więc, żeby, gdy zadzwoni do Ciebie konsultant, wybrać kartę o nazwie Citi Simplicity i nie dać się namówić na inną.
 • Nie korzystaj z dodatkowych płatnych usług – Prawdopodobnie konsultant będzie proponował Ci dodatkowe usługi, takie jak bankowość telefoniczną CityPhone, kredyt gotówkowy lub inne. Konsekwentnie odmawiaj – do spełnienie warunków promocji potrzebujesz jedynie karty kredytowej Citi Simplicity oraz dostępu do bankowości elektronicznej. Obie te usługi są darmowe, inne usługi oferowane przez bank już niekoniecznie.
 • Spłacaj kartę na czas – Karta City Simplicity jest kartą kredytową. To znaczy, że możesz płacić nią nawet nie posiadając środków na koncie. Oczywiście musisz te środki później bankowi zwrócić. Masz na to 56 dni, w przeciwnym wypadku będziesz musiał zapłacić odsetki. Jeśli jednak uzupełnisz środki na karcie w ciągu tych 56 dni, nie zapłacisz za to ani grosza.

Dlaczego zatem na stronie promocji możemy przeczytać „Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty: 10,47%”? Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to oprocentowanie, jakie dotyczyłoby Cię, gdybyś spłacał kartę przez rok w 12 równych ratach. Prawo nakazuje bankowi podawać taką informację. Ty jednak spłacisz ją w ciągu 56 dni, dzięki czemu oprocentowanie wyniesie dla Ciebie okrągłe 0% 🙂

Kto może skorzystać?

Skorzystać z promocji mogą wyłącznie nowi klienci Citibanku, czyli tacy, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali karty kredytowej Citibanku. Dodatkowo, aby w ogóle móc ubiegać się o kartę należy spełnić następujące warunki:

 1. Jeżeli jesteś osobą pracującą:
  • min. wiek – 21 lat
  • zarobki min. 1200 zł „na rękę”
  • min. 3 miesiące w obecnej firmie
 2. Natomiast jeśli prowadzisz własną działalność:
  • min. wiek – 21 lat
  • działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat

Terminarz

Aby otrzymać bon, musisz trzymać się wyznaczonych przez bank terminów:

 1. Formularz musisz wypełnić najpóźniej 4.07.2018
 2. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane oraz uzyskać zgody marketingowe
 3. Przez dwa kolejne miesiące wykonuj po co najmniej 5 płatności kartą oraz zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej. Płatności możesz wykonywać albo w miesiącu, w którym założyłeś kartę i następnym, albo w następnym miesiącu po założeniu karty i jeszcze kolejnym.
 4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz voucher
 5. Voucher wykorzystaj maksymalnie do 31.03.2019
 6. Pamiętaj, aby w ciągu maksymalnie 56 dni, spłacić kartę, czyli przelać na nią środki, które wydałeś

Przykładowo:

Maj Czerwiec Lipiec
 • składasz wniosek
 • wyrażasz zgody marketingowe
 • podpisujesz umowę
 • logujesz się do bankowości internetowej
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • otrzymujesz voucher na 300 zł

Czy i kiedy mogę zamknąć kartę?

Jeśli potrzebna Ci jest karta kredytowa, możesz zostawić kartę City Simplicity w swoim portfelu – to dobra, i przede wszystkim darmowa karta. Jeśli jednak nie potrzebujesz karty kredytowej, możesz ją zamknąć, gdy tylko otrzymasz voucher. Pamiętaj tylko o skopiowaniu wcześniej swojego kodu, żeby mieć do niego dostęp również po zamknięciu kraty. Po otrzymaniu kodu, możesz również wycofać wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

W razie wątpliwości – pytaj w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *