Promocja zakończona 23.05.2018

300 zł w gotówce za założenie darmowej karty Citibanku

300 zł za założenie darmowej karty Citibank
Po bonach do Biedronki, Frisco.pl, Answear.com i Douglas, tym razem Citibank daje… po prostu gotówkę! To chyba najlepsza opcja, bo gotówkę możesz wykorzystać na co tylko chcesz, a warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia zupełnie za darmo.

Warunki

Aby otrzymać darmowe 300 zł premii od Citibanku należy wykonać następujące kroki:

 1. Wypełnić formularz na tej stronie
 2. W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza odebrać telefon od konsultanta banku i postępować zgodnie z jego instrukcjami
 3. W dwóch kolejnych miesiącach od założenia karty wykonywać co najmniej 5 transakcji kartą
 4. Nie później niż w drugim miesiącu po założeniu karty zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej

Jak odebrać nagrodę?

Właściwie, to nie musisz nic robić. Nagrodę Citibank przeleje na Twoje konto powiązane z kartą w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Dostaniesz po prostu 300 zł, które częściowo spłaci Twoją kartę. Przykłady:

 1. Wykonałeś 5 płatności w jednym miesiącu i 5 płatności w kolejnym, łącznie na kwotę 400 zł. Bank przeleje Ci w nagrodę 300 zł, więc do spłaty pozostanie Ci tylko 100 zł.
 2. Wykonałeś 5 płatności w jednym miesiącu i 5 płatności w drugim miesiącu, każda na kwotę 5 zł, co razem daje 50 zł. Bank przeleje Ci w nagrodę 300 zł, więc możesz wydać jeszcze 250 zł.

Czy to na pewno jest darmowe?

Tak, pod warunkiem, że zastosujesz się do naszych rad:

 • Wybierz odpowiednią kartę – promocja obowiązuje dla dowolnej karty z oferty Citibanku. Problem w tym, że tylko karta Citi Simplicity jest darmowa, pozostałe karty są płatne. Pamiętaj więc, żeby, gdy zadzwoni do Ciebie konsultant, wybrać kartę o nazwie Citi Simplicity i nie dać się namówić na inną.
 • Nie korzystaj z dodatkowych płatnych usług – Prawdopodobnie konsultant będzie proponował Ci dodatkowe usługi, takie jak bankowość telefoniczną CityPhone, kredyt gotówkowy lub inne. Konsekwentnie odmawiaj – do spełnienie warunków promocji potrzebujesz jedynie karty kredytowej Citi Simplicity oraz dostępu do bankowości elektronicznej. Obie te usługi są darmowe, inne usługi oferowane przez bank już niekoniecznie.
 • Spłacaj kartę na czas – Karta City Simplicity jest kartą kredytową. To znaczy, że możesz płacić nią nawet nie posiadając środków na koncie. Oczywiście musisz te środki później bankowi zwrócić. Masz na to 56 dni, w przeciwnym wypadku będziesz musiał zapłacić odsetki. Jeśli jednak uzupełnisz środki na karcie w ciągu tych 56 dni, nie zapłacisz za to ani grosza.

Dlaczego zatem na stronie promocji możemy przeczytać „Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty: 10,47%”? Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to oprocentowanie, jakie dotyczyłoby Cię, gdybyś spłacał kartę przez rok w 12 równych ratach. Prawo nakazuje bankowi podawać taką informację. Ty jednak spłacisz ją w ciągu 56 dni, dzięki czemu oprocentowanie wyniesie dla Ciebie okrągłe 0% 🙂

Kto może skorzystać?

Skorzystać z promocji mogą wyłącznie nowi klienci Citibanku, czyli tacy, którzy od 2015 roku nie posiadali karty kredytowej Citibanku. Dodatkowo, aby w ogóle móc ubiegać się o kartę należy spełnić następujące warunki:

 1. Jeżeli jesteś osobą pracującą:
  • min. wiek – 21 lat
  • zarobki min. 1200 zł „na rękę”
  • min. 3 miesiące w obecnej firmie
 2. Natomiast jeśli prowadzisz własną działalność:
  • min. wiek – 25 lat
  • działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat

Terminarz

Aby otrzymać bon, musisz trzymać się wyznaczonych przez bank terminów:

 1. Formularz musisz wypełnić najpóźniej 23.05.2018
 2. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane
 3. Przez dwa kolejne miesiące wykonuj po co najmniej 5 płatności kartą. Możesz zrobić to albo w miesiącu, w którym założyłeś kartę i następnym, albo w następnym miesiącu po założeniu karty i kolejnym.
 4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz premię
 5. Pamiętaj, aby w ciągu maksymalnie 56 dni, spłacić kartę, czyli przelać na nią środki, które wydałeś

Przykładowo:

Maj Czerwiec Lipiec
 • składasz wniosek
 • podpisujesz umowę
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • otrzymujesz przelew na 300 zł

Czy i kiedy mogę zamknąć kartę?

Jeśli potrzebna Ci jest karta kredytowa, możesz zostawić kartę City Simplicity w swoim portfelu – to dobra, i przede wszystkim darmowa karta. Jeśli jednak nie potrzebujesz karty kredytowej, możesz ją zamknąć, gdy tylko otrzymasz premię.

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

W razie wątpliwości – pytaj w komentarzu!

Ten artykuł ma 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *