Idea Bank promocja „Premiowanie za bankowanie”

Idea Bank promocja

W dzisiejszych czasach banki kuszą nas wieloma interesującymi ofertami i promocjami. Często opłaca się z nich korzystać, gdyż możemy zyskać pokaźny pokaźne bonusy. Tak jest też w przypadku Idea Bank, gdzie promocja „Premiowanie za bankowanie” pozwala nam otrzymać premię w wysokości nawet 600 zł. Warto zatem poświęcić chwilę na zapoznanie się ze szczegółami tej oferty i poznanie warunków, jakie trzeba spełnić. Oferowana przez Idea Bank promocja „Premiowanie za bankowanie” może okazać się idealna dla Ciebie!

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Prowadzona przez Idea Bank promocja „Premiowanie za bankowanie”, w której zyskać można bonus w wysokości nawet 600 zł miała już kilka swoich edycji. Tak samo jak poprzednia oferowana przez Idea Bank promocja, ta również jest dedykowana specjalnie wyselekcjonowanej grupie klientów. Chodzi tutaj o osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Kiedy trwa promocja?

Ta najbardziej atrakcyjna w Idea Bank promocja jest dostępna już od 31 sierpnia 2016, jednak nadal możesz wziąć w niej udział. Promocja potrwa aż do odwołania jej przez bank.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby oferowana w Idea Bank promocja mogła przynieść Ci obiecane korzyści, powinieneś spełnić pewne warunki. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem banku:

 1. Załóż konto w Idea Bank tutaj
 2. Korzystaj aktywnie ze swojego konta, tak jak opisaliśmy poniżej.

Jeśli jesteś obecnym klientem banku również możesz wziąć udział w promocji, ale musisz spełnić dodatkowe warunki opisane w regulaminie promocji.

W jakiej wysokości premię mogę otrzymać?

W Idea Bank promocja pozwala na uzyskiwanie premii za następujące czynności:

Utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku w kwocie:

 • od 5000,00 zł do 10 000,00 zł: premia w wysokości 10 zł,
 • od 10 000,01 zł do 15 000,00 zł: premia w wysokości 20 zł,
 • od 15 000,01 zł do 30 000, 00 zł: premia w wysokości 30 zł,
 • od 30 000, 01 zł: premia w wysokości 40 zł.

Wpłata gotówkowa we wpłatomacie na konto uczestnika promocji:

 • od każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1000,00 zł: premia w wysokości 20 zł.

Wykonanie przelewu do ZUS lub Urzędu Skarbowego z rachunku uczestnika promocji:

 • od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpiono do promocji, dokonanego na kwotę minimum 250,00 zł: premia w wysokości 30 zł.

Wystawienie i opłacenie faktury na rachunek uczestnika promocji poprzez Bankowość Internetową Idea Cloud:

 • za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100,00 zł: premia w wysokości 20 zł.

Konto Firma to Ja, którego dotyczy oferowana przez Idea Bank promocja

Promocja „Premiowanie za bankowanie” dotyczy konta FIRMA TO JA. Jest to proponowane przez Idea Bank konto, które stworzono specjalnie z myślą o przedsiębiorcach i prowadzonych przez nich firmach. Mając na uwadze ich potrzeby stworzono konto, które okazało się jednym z najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych kont tego rodzaju na rynku. Twórcom tego konta przyświecało to, żeby przedsiębiorcy mogli zarobić jak najwięcej, a przy tym wydawać jak najmniej pieniędzy na prowadzenie konta bankowego dla swojej działalności. Wszystko przez korzyści, jakie konto oferuje:

 • gwarantowany brak opłat: za założenie i prowadzenie konta, wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówkowe w oddziałach banku, standardowe przelewy internetowe plus po dwa przelewy europejskie i natychmiastowe w miesiącu oraz wydanie debetowej karty płatniczej do konta,
 • warunkowy brak opłat: za korzystanie z debetowej karty płatniczej, jeśli wykażesz się odpowiednią aktywnością i co miesiąc dokonasz tą kartą transakcji bezgotówkowych na kwotę przynajmniej 400 zł albo dokonasz wpłat gotówki na przynajmniej 1000 zł.

Jak założyć konto FIRMA TO JA?

Aby oferowana przez Idea Bank promocja była dla Ciebie dostępna, musisz założyć konto FIRMA TO JA. Oto jak to zrobić:

 1. Wypełnij formularz zakładania konta, klikając tutaj. Nie musisz nawet wychodzić z domu, wszystko możesz zrobić przez internet.
 2. Wybierz sposób aktywacji konta. Możesz skorzystać z jednego z trzech rozwiązań:
  – aktywacja przelewem – jest to najszybsza forma aktywacji konta, polega na tym, że aby potwierdzić umowę musisz wykonać przelew na niewielką kwotę z innego konta
  – aktywacja kurierem – dokumenty aktywacyjne dostarczone zostaną do Ciebie przez kuriera
  – aktywacja w oddziale banku – wybierając taką opcję, decydujesz się na odwiedzenie dowolnego oddziału banku, tam aktywujesz swoje konto
 3. Kiedy aktywujesz konto w jeden z wyżej wymienionych sposobów, otrzymasz podwójną korzyść. Pierwsza to korzystne konto dla Twojej firmy, druga to możliwość wzięcia udziału w oferowanej przez Idea Bank promocji „Premiowanie za bankowanie”.

Proponowana przez Idea Bank promocja „Premiowanie za bankowanie” jest także dla Ciebie!

Jeśli chcesz obniżyć koszty związane z prowadzeniem Twojej działalności, to powinieneś rozważyć udział w promocji w Idea Bank. To dobry sposób na ograniczenie kosztów, a nawet zyskanie do 600 zł dodatkowego bonusu. Najatrakcyjniejsza w Idea Bank promocja może przynieść Ci wiele korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *