Promocja zakończona 30.11.2017

Zyskaj 100 zł z eKontem m

mBank promocja za założenie konta
Obecnie wiele banków oferuje różnego rodzaju premie za założenie konta. Spowodowane jest to dużą konkurencją w tym sektorze, przez którą banki oferują kolejne promocje, które mają zachęcić do skorzystania z ich oferty. Dla Ciebie jest to bardzo dobra wiadomość, bo wraz z nowym kontem otrzymać można dodatkowy zastrzyk gotówki. Najważniejsze jest jednak dokładne prześledzenie takich promocji i zwrócenie uwagi na wszystkie szczegóły. Jedną ciekawszych ofert jest proponowana przez mBank promocja za założenie konta bankowego. Jeśli weźmiesz w niej udział możesz dostać nawet 110 zł bonusu.

Do kiedy aktualna jest promowana przez mBank promocja za założenie konta?

Oferowana przez mBank promocja za założenie konta nosi nazwę „Zyskaj z eKontem m”. Jej poprzednia edycja miała miejsce w tegoroczne wakacje, bowiem rozpoczęła się 12 lipca, a zakończyła 31 sierpnia. Wtedy uzyskać można było 100 zł premii. Bank postanowił wznowić tę akcję. Teraz promocja ta powraca na nowo, wraz z kilkoma zmianami. Podstawowa różnica w obecnej edycji jest taka, że możesz uzyskać nawet 110 zł, czyli o 10 zł więcej niż ostatnio. Delikatnie zmieniły się także warunki promocji, które trzeba spełnić. Nowa promocja obowiązuje od 1 września 2017 do 31 marca 2018. Jednak, przystąpić do niej możesz tylko do 30 listopada 2017.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby proponowana przez mBank promocja za założenie konta była dla Ciebie dostępna, musisz spełnić kilka regulaminowych warunków. Po pierwsze, pamiętaj, że jest ona skierowana do osób fizycznych w wieku 18-24 lata, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Po drugie jest ona przeznaczona tylko dla nowych klientów banków. Nowym klientem jest osoba, która od 1 stycznia 2016 roku nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem jednego z rachunków:

  • rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego,
  • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jakie są zasady przyznawania premii?

Warunki, jakie trzeba spełnić są rozpisane w poniższych punktach:

  1. Miesiąc, w którym założysz promocyjne konto – ten miesiąc można określić miesiącem zero, ponieważ w tym miesiącu nie musisz wykazywać się jeszcze żadną aktywnością na koncie. Jedyne co musisz zrobić to założyć swoje promocyjne konto osobiste i podpisać umowę o otwarcie rachunku bankowego. Zostanie Ci utworzona także specjalna karta płatnicza.
  2. Pierwszy miesiąc po zawarciu umowy – w tym miesiącu musisz się skupić na rozpoczęciu spełniania wymaganych warunków. Masz cały miesiąc na to, żeby wykonać minimum osiem płatności kartą, którą otrzymałeś przy zakładaniu konta. Musisz także co najmniej jeden raz zalogować się do mobilnej aplikacji, działającej w mBanku.
  3. Drugi miesiąc po zawarciu umowy – w tym miesiącu musisz powtórzyć kroki, które wykonałeś wcześniej. W tej promocji aktywność w dokonywaniu transakcji kartą płatniczą to podstawa. Ponownie musisz znowu wykonać przynajmniej osiem transakcji kartą. Przypominam, że zgodnie z regulaminem promocji za płatność kartą uznaje się wszystkie bezgotówkowe transakcje zakupu, które dokonamy w punktach handlowo-usługowych za pomocą karty wydanej do promocyjnego konta. Zwróć uwagę, że nie chodzi tutaj o wypłaty czy wpłaty pieniędzy w bankomacie. Oczywiście trzeba także pamiętać o zalogowaniu się do aplikacji mobilnej.

Do kiedy zostanie wypłacona premia?

Premia w tej promocji zostanie wypłacona w dwóch transzach, oczywiście tylko wtedy, kiedy spełnisz wszystkie wymagane warunki. Za pierwszym razem otrzymasz bonus w wysokości 55 zł, drugi będzie miał taką samą wartość. Łącznie Twoje konto zasili kwota 110 zł. Jak to wygląda w praktyce? Otóż, jeśli założysz promocyjne konto we wrześniu to październik będzie miesiącem w którym musisz zacząć aktywnie z niego korzystać. Po tym miesiącu dostaniesz pierwszą część Twojej nagrody. W listopadzie również musisz aktywnie działać na koncie i dokonywać koniecznych transakcji. Po skończeniu tego miesiąca otrzymasz kolejne 55 zł i tak cała nagroda będzie już Twoja. Warto zauważyć, że ostatnim dniem, do którego uczestnik promocji może uzyskać prawo do premii jest 31. 03. 2018 roku.

Czy warto skorzystać z promocji?

Odpowiedź wydaje się bardzo prosta, bowiem jeśli chcesz praktycznie za darmo otrzymać 110 zł, to nie masz co się zastanawiać. Czym zatem wyróżnia się oferowana przez mBank promocja za założenie konta?

  • Po pierwsze, można zyskać dzięki niej 100 zł, które wpłynie na Twoje konto. Takie dodatkowe finansowe wsparcie na pewno będzie czymś przyjemnym.
  • Po drugie, bardzo szybko można zgarnąć tą dodatkową premię, wystarczą do tego maksymalnie trzy miesiące. Zatem nie potrzeba dużo czasu, żeby móc cieszyć się z otrzymania bonusu.
  • Trzecią zaletą jest to, że warunki promocji są przystępne i nieskomplikowane. W dodatku zalogowanie się do aplikacji mobilnej nic nie kosztuje, a osiem transakcji, które trzeba wykonać, może dotyczyć nawet bardzo małych kwot. Liczy się ogólna liczba wykonanych transakcji, a nie łączna wartość, na jaką zostały wykonane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *