Smartfon LG K4 za założenie darmowej karty Citibanku

Citibank LG K4
To już kiolejna promocja Citibanku, tym razem rozdają smartfony! Po spełnieniu łatwych waunków, możesz otrzymać telefon LG K4 o wartości 349 zł. W tym artykule opisujemy, czy to się opłaca i jak z tego skorzystać.

Czy to najlepsza opcja?

Jeżeli akurat potrzebujesz nowego telefonu i LG K4 po prostu Ci się przyda, to jak najbardziej jest to dla Ciebie bardzo dobra opcja. Jeśli jednak chcesz skorzystać z promocji na przykład po to, żeby telefon sprzedać to… mamy inne propozycje. Citibank prowadzi obecnie kilka promocji. Poza opisywaną w tym artykule promocją ze smartfonem, są też promocje, w których otrzymać można bon do Morele.net, bon do Allegro, a nawet gotówkę. Co prawda, smartfon warty jest 349 zł, a w pozostałych promocjach możesz zyskać „tylko” 300 zł, ale może lepiej zyskać trochę mniej, za to w formie gotówki lub bonu do dowolnego wykorzystania? Ponadto, swój smartfon, zgodnie z warunkami promocji, możesz otrzymać nawet 5 miesięcy po założeniu karty (zoabcz terminarz poniżej ). Pozostałe promocje wymagają znacznie mniej czasu. Wybór jednak zostawiamy Tobie 🙂 Pamiętaj tylko, że promocje z bonem do Allegro oraz gotówką kończą się jeszcze w maju, nie ma więc na co czekać!

Warunki

Aby otrzymać od Citibanku smartfon LG K4 należy wykonać następujące kroki:

 1. Wypełnić formularz na tej stronie
 2. W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza odebrać telefon od konsultanta banku, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową
 3. Postępując zgodnie ze wskazówkami konsultanta założyć kartę Citi Simplicity
 4. W trzech kolejnych miesiącach od założenia karty wykonywać co najmniej 5 transakcji kartą. Kwota transakcji nie ma znaczenia, więc może być to nawet 5 płatności po 1 zł!
 5. Nie później niż w trzecim miesiącu po założeniu karty zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej

Nagroda

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji, zostaniesz powiadomiony poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibanku o przyznaniu nagrody. Nagroda zostanie wysłana do Ciebie kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości. Będzie to smartfon LG K4 dual sim (2017) o wartości 349 zł z procesorem 1,1 GHz, 1 GB RAM, wyświetlaczem 5,0″ FWVGA, 8 GB pamięci i aparatem 5 MP (przód i tył).

Czy to na pewno jest darmowe?

Tak, pod warunkiem, że zastosujesz się do naszych rad:

 • Wybierz odpowiednią kartę – promocja obowiązuje dla dowolnej karty z oferty Citibanku. Problem w tym, że tylko karta Citi Simplicity jest darmowa, pozostałe karty są płatne. Pamiętaj więc, żeby, gdy zadzwoni do Ciebie konsultant, wybrać kartę o nazwie Citi Simplicity i nie dać się namówić na inną.
 • Nie korzystaj z dodatkowych płatnych usług – Prawdopodobnie konsultant będzie proponował Ci dodatkowe usługi, takie jak bankowość telefoniczną CityPhone, kredyt gotówkowy lub inne. Konsekwentnie odmawiaj – do spełnienie warunków promocji potrzebujesz jedynie karty kredytowej Citi Simplicity oraz dostępu do bankowości elektronicznej. Obie te usługi są darmowe, inne usługi oferowane przez bank już niekoniecznie.
 • Spłacaj kartę na czas – Karta City Simplicity jest kartą kredytową. To znaczy, że możesz płacić nią nawet nie posiadając środków na koncie. Oczywiście musisz te środki później bankowi zwrócić. Masz na to 56 dni, w przeciwnym wypadku będziesz musiał zapłacić odsetki. Jeśli jednak uzupełnisz środki na karcie w ciągu tych 56 dni, nie zapłacisz za to ani grosza.

Dlaczego zatem na stronie promocji możemy przeczytać „Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty: 10,47%”? Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to oprocentowanie, jakie dotyczyłoby Cię, gdybyś spłacał kartę przez rok w 12 równych ratach. Prawo nakazuje bankowi podawać taką informację. Ty jednak spłacisz ją w ciągu 56 dni, dzięki czemu oprocentowanie wyniesie dla Ciebie okrągłe 0% 🙂

Kto może skorzystać?

Skorzystać z promocji mogą wyłącznie nowi klienci Citibanku, czyli tacy, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali karty kredytowej Citibanku. Dodatkowo, aby w ogóle móc ubiegać się o kartę należy spełnić następujące warunki:

 1. Jeżeli jesteś osobą pracującą:
  • min. wiek – 21 lat
  • zarobki min. 1200 zł „na rękę”
  • min. 3 miesiące w obecnej firmie
 2. Natomiast jeśli prowadzisz własną działalność:
  • min. wiek – 21 lat
  • działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat

Terminarz

Aby otrzymać nagrodę, musisz trzymać się wyznaczonych przez bank terminów:

 1. Formularz musisz wypełnić najpóźniej 25.07.2018
 2. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane oraz uzyskać zgody marketingowe
 3. Przez trzy kolejne miesiące po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonuj po co najmniej 5 płatności kartą oraz zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej.
 4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz wiadomość informującą o przyznaniu nagrody
 5. Telefon zostanie do Ciebie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody
 6. Pamiętaj, aby w ciągu maksymalnie 56 dni, spłacić kartę, czyli przelać na nią środki, które wydałeś

Przykładowo:

Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik
 • składasz wniosek
 • wyrażasz zgody marketingowe
 • podpisujesz umowę
 • logujesz się do bankowości internetowej
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • otrzymujesz wiadomość o przyznaniu nagrody
 • otrzymujesz nagrodę

Czy i kiedy mogę zamknąć kartę?

Jeśli potrzebna Ci jest karta kredytowa, możesz zostawić kartę City Simplicity w swoim portfelu – to dobra, i przede wszystkim darmowa karta. Jeśli jednak nie potrzebujesz karty kredytowej, możesz ją zamknąć, gdy tylko otrzymasz nagrodę. Po otrzymaniu smartfona, możesz również wycofać wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

W razie wątpliwości – pytaj w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *