Promocja zakończona 25.07.2018

Smartfon LG K4 za założenie darmowej karty Citibanku

Citibank LG K4
To już kiolejna promocja Citibanku, tym razem rozdają smartfony! Po spełnieniu łatwych waunków, możesz otrzymać telefon LG K4 o wartości 349 zł. W tym artykule opisujemy, czy to się opłaca i jak z tego skorzystać.

Czy to najlepsza opcja?

Jeżeli akurat potrzebujesz nowego telefonu i LG K4 po prostu Ci się przyda, to jak najbardziej jest to dla Ciebie bardzo dobra opcja. Jeśli jednak chcesz skorzystać z promocji na przykład po to, żeby telefon sprzedać to… mamy inne propozycje. Citibank prowadzi obecnie kilka promocji. Poza opisywaną w tym artykule promocją ze smartfonem, są też promocje, w których otrzymać można bon do Morele.net, bon do Allegro, a nawet gotówkę. Co prawda, smartfon warty jest 349 zł, a w pozostałych promocjach możesz zyskać „tylko” 300 zł, ale może lepiej zyskać trochę mniej, za to w formie gotówki lub bonu do dowolnego wykorzystania? Ponadto, swój smartfon, zgodnie z warunkami promocji, możesz otrzymać nawet 5 miesięcy po założeniu karty (zoabcz terminarz poniżej ). Pozostałe promocje wymagają znacznie mniej czasu. Wybór jednak zostawiamy Tobie 🙂 Pamiętaj tylko, że promocje z bonem do Allegro oraz gotówką kończą się jeszcze w maju, nie ma więc na co czekać!

Warunki

Aby otrzymać od Citibanku smartfon LG K4 należy wykonać następujące kroki:

 1. Wypełnić formularz na tej stronie
 2. W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza odebrać telefon od konsultanta banku, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową
 3. Postępując zgodnie ze wskazówkami konsultanta założyć kartę Citi Simplicity
 4. W trzech kolejnych miesiącach od założenia karty wykonywać co najmniej 5 transakcji kartą. Kwota transakcji nie ma znaczenia, więc może być to nawet 5 płatności po 1 zł!
 5. Nie później niż w trzecim miesiącu po założeniu karty zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej

Nagroda

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji, zostaniesz powiadomiony poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibanku o przyznaniu nagrody. Nagroda zostanie wysłana do Ciebie kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości. Będzie to smartfon LG K4 dual sim (2017) o wartości 349 zł z procesorem 1,1 GHz, 1 GB RAM, wyświetlaczem 5,0″ FWVGA, 8 GB pamięci i aparatem 5 MP (przód i tył).

Czy to na pewno jest darmowe?

Tak, pod warunkiem, że zastosujesz się do naszych rad:

 • Wybierz odpowiednią kartę – promocja obowiązuje dla dowolnej karty z oferty Citibanku. Problem w tym, że tylko karta Citi Simplicity jest darmowa, pozostałe karty są płatne. Pamiętaj więc, żeby, gdy zadzwoni do Ciebie konsultant, wybrać kartę o nazwie Citi Simplicity i nie dać się namówić na inną.
 • Nie korzystaj z dodatkowych płatnych usług – Prawdopodobnie konsultant będzie proponował Ci dodatkowe usługi, takie jak bankowość telefoniczną CityPhone, kredyt gotówkowy lub inne. Konsekwentnie odmawiaj – do spełnienie warunków promocji potrzebujesz jedynie karty kredytowej Citi Simplicity oraz dostępu do bankowości elektronicznej. Obie te usługi są darmowe, inne usługi oferowane przez bank już niekoniecznie.
 • Spłacaj kartę na czas – Karta City Simplicity jest kartą kredytową. To znaczy, że możesz płacić nią nawet nie posiadając środków na koncie. Oczywiście musisz te środki później bankowi zwrócić. Masz na to 56 dni, w przeciwnym wypadku będziesz musiał zapłacić odsetki. Jeśli jednak uzupełnisz środki na karcie w ciągu tych 56 dni, nie zapłacisz za to ani grosza.

Dlaczego zatem na stronie promocji możemy przeczytać „Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty: 10,47%”? Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to oprocentowanie, jakie dotyczyłoby Cię, gdybyś spłacał kartę przez rok w 12 równych ratach. Prawo nakazuje bankowi podawać taką informację. Ty jednak spłacisz ją w ciągu 56 dni, dzięki czemu oprocentowanie wyniesie dla Ciebie okrągłe 0% 🙂

Kto może skorzystać?

Skorzystać z promocji mogą wyłącznie nowi klienci Citibanku, czyli tacy, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali karty kredytowej Citibanku. Dodatkowo, aby w ogóle móc ubiegać się o kartę należy spełnić następujące warunki:

 1. Jeżeli jesteś osobą pracującą:
  • min. wiek – 21 lat
  • zarobki min. 1200 zł „na rękę”
  • min. 3 miesiące w obecnej firmie
 2. Natomiast jeśli prowadzisz własną działalność:
  • min. wiek – 21 lat
  • działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat

Terminarz

Aby otrzymać nagrodę, musisz trzymać się wyznaczonych przez bank terminów:

 1. Formularz musisz wypełnić najpóźniej 25.07.2018
 2. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane oraz uzyskać zgody marketingowe
 3. Przez trzy kolejne miesiące po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonuj po co najmniej 5 płatności kartą oraz zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej.
 4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz wiadomość informującą o przyznaniu nagrody
 5. Telefon zostanie do Ciebie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody
 6. Pamiętaj, aby w ciągu maksymalnie 56 dni, spłacić kartę, czyli przelać na nią środki, które wydałeś

Przykładowo:

Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik
 • składasz wniosek
 • wyrażasz zgody marketingowe
 • podpisujesz umowę
 • logujesz się do bankowości internetowej
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • wykonujesz 5 płatności kartą
 • otrzymujesz wiadomość o przyznaniu nagrody
 • otrzymujesz nagrodę

Czy i kiedy mogę zamknąć kartę?

Jeśli potrzebna Ci jest karta kredytowa, możesz zostawić kartę City Simplicity w swoim portfelu – to dobra, i przede wszystkim darmowa karta. Jeśli jednak nie potrzebujesz karty kredytowej, możesz ją zamknąć, gdy tylko otrzymasz nagrodę. Po otrzymaniu smartfona, możesz również wycofać wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

W razie wątpliwości – pytaj w komentarzu!

Ten artykuł ma 2 komentarze

  1. Pani Justyno,
   aby skntaktować się z nami proszę użyć formularza pod tym adresem: https://www.wybieraj.com.pl/kontakt/. Proszę jednak zauważyć, że jesteśmy tylko stroną porównującą oferty różnych banków, więc jeśli oczekuje Pani kontaktu od Citibanku, proszę napisać bezpośrednio do nich.

   Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *