Promocja zakończona 30.11.2017

Wymień walutę i odbierz bon do empik.com

Wymień walutę i odbierz bon do empik.com

Czym jest Internetowykantor.pl?

Internetowykantor.pl to pierwszy w Polsce kantor online, który działa nieprzerwanie od 2010 roku. Serwis umożliwia tanią, szybką i przede wszystkim bezpieczną wymianę walut, bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie z usług serwisu korzysta 259 tysięcy klientów, którzy rocznie wymieniają ponad 4 miliardy złotych.

Zasady promocji „Wymień walutę i odbierz bon do empik.com”

Jedną korzyścią są oczywiście korzystne kursy wymiany walut, ale do 30 listopada 2017 możesz załapać się na dodatkowy bonus. Nagrodę w postaci bonu o wartości 25 zł do empik.com otrzyma pierwszych 200 użytkowników, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie promocji i skorzystają z zakupu/sprzedaży walut w serwisie Internetowykantor.pl o równowartości przekraczającej 150 jednostek USD/EUR/GBP/CHF.

Warunki promocji:

  • Aby wziąć udział w promocji musisz być nowym klientem serwisu internetowykantor.pl, czyli nigdy wcześniej nie posiadać w nim konta.
  • Bony zostaną przyznane tylko pierwszym 200 osobom, które spełnią warunki promocji. A wiec śpiesz się! Gdy pula zostanie wyczerpana, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.
  • Bon otrzymasz na adres mailowy do 8.12.2017.
  • Bon będzie ważny do 23.10.2018, czyli przez prawie rok.

Jak działa Internetowykantor.pl?

Aby wymienić walutę, należy przelać środki na indywidualny numer rachunku widoczny po rejestracji w kantorze. Gdy środki pojawią się na Twoim koncie w serwisie, wystarczy wybrać kwotę i walutę do wymiany oraz numer rachunku, na który wymienione środki mają trafić. Może to być zarówno Twój rachunek w walucie, którą kupujesz, jak i rachunek innej osoby czy firmy. W ciągu 1-2 dni wymienione środki powinny znaleźć się na wybranym rachunku.

Podsumowanie

Jeśli akurat potrzebujesz lub wiesz, że niedługo będziesz potrzebował wymienić walutę, to powinieneś zarejestrować się w serwisie i skorzystać z promocji już teraz. Dwieście bonów może rozejść się szybko, a darmowy voucher o wartości 25 zł zawsze się przyda. To trochę tak, jakby internetowykantor.pl dopłacał Ci za skorzystanie z ich usług 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *