eKonto standard w mBanku

mBank eKonto standard
Jak znaleźć najlepsze konto osobiste? Zapoznaj się z analizą rachunku eKonto w mBanku, być może okaże się, że jest to idealna propozycja dla Ciebie!

Jakie są opłaty związane z eKontem standard w mBanku?

Proponowane przez mBank eKonto jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, jeśli chcesz płacić jak najmniej za posiadanie i używanie swojego konta.

Za co nie będziesz musiał płacić?

 • otwarcie i prowadzenie rachunku
 • wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet
 • przelewy internetowe w złotówkach
 • BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
 • kartę, jeśli wykonasz minimum 5 transakcji w miesiącu
 • potwierdzenie operacji kodem SMS

Jak widzisz, jeśli zdecydujesz się właśnie na to konto nie będziesz musiał płacić praktycznie ani złotówki za wszystkie podstawowe działania związane z Twoim kontem.

Jak założyć eKonto standard w mBanku?

Można stwierdzić, że istnieją dwie główne metody na założenie tego konta. Różnią się one jedynie sposobem potwierdzenia zawarcia umowy o otwarcie rachunku eKonto w mBanku. Zapoznaj się z poniższymi zasadami i zdecyduj, który sposób będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni.

Potwierdzenie umowy przez kuriera

 1. Pierwszy krok, jaki musisz podjąć to uzupełnienie formularza o założenie konta. Na początku będziesz musiał wybrać na jaki rodzaj rachunku się zdecydujesz. Masz wybór pomiędzy rachunkiem indywidualnym, a wspólnym. Wybierzesz wtedy także typ swojej karty debetowej, albo podejmiesz decyzję, że nie będziesz jej zamawiać. Następnie przejdziesz do uzupełniania szczegółowych danych osobowych na swój temat. Kolejnym krokiem będzie podsumowanie złożonych oświadczeń. Na tym skończy się wypełnianie formularza online.
 2. Teraz wybierzesz sposób potwierdzenia umowy. W tym wypadku zdecydujesz się zrobić to przez kuriera. Zatem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od momentu przesłania przez Ciebie formularza w postaci online skontaktuje się z Tobą kurier. Razem ustalicie dogodny dla Ciebie termin, w którym kurier dostarczy Ci umowę. Podczas tego spotkania podpiszesz umowę o otwarcie rachunku bankowego. Pamiętaj, aby przygotować wtedy dokument tożsamości, który wskazałeś we wniosku. Ostatnim etapem będzie przekazanie umowy kurierowi.
 3. Kolejny etap będziesz musiał wykonać samodzielnie. Dotyczy on aktywowania Twojego nowego konta. Dokładną instrukcję jak krok po krok tego dokonać otrzymasz w pakiecie aktywacyjnym. To naprawdę nic trudnego, zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.
 4. Jeśli zamówiłeś kartę do konta zostanie Ci ona przesłana na Twój adres korespondencyjny. Bank zrobi to w ciągu maksymalnie 10 dni. Kiedy otrzymasz kartę, również ją aktywujesz zgodnie z instrukcją, nadasz jej także numer PIN.

Potwierdzenie umowy w placówce banku

 1. Pierwszy krok, jaki musisz podjąć to uzupełnienie formularza o założenie konta. Znajdziesz go na stronie internetowej mBanku. Na początku będziesz musiał wybrać, na jaki rodzaj rachunku się zdecydujesz. Masz wybór pomiędzy rachunkiem indywidualnym, a wspólnym. Wybierzesz wtedy także typ swojej karty debetowej, albo podejmiesz decyzję, że nie będziesz jej zamawiać. Następnie przejdziesz do uzupełniania szczegółowych danych osobowych na swój temat. Kolejnym krokiem będzie podsumowanie złożonych oświadczeń. Na tym skończy się wypełnianie formularza online.
 2. Teraz wybierzesz sposób potwierdzenia umowy. W tym wypadku zdecydujesz się zrobić to poprzez osobiste udanie się do wybranej przez Ciebie placówki banku. Doradca, z którym będziesz rozmawiał poprosi Cię o pokazanie dokumentu tożsamości. Pamiętaj, że musi być to ten sam dokument, który wskazałeś we wniosku. Po zweryfikowaniu Twojej tożsamości podpiszesz umowę o otwarcie konta.
 3. Kolejny etap będziesz musiał wykonać samodzielnie. Dotyczy on aktywowania Twojego nowego konta. Dokładną instrukcję jak krok po krok tego dokonać otrzymasz w pakiecie aktywacyjnym. To naprawdę nic trudnego, zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.
 4. Jeśli zamówiłeś kartę do konta zostanie Ci ona przesłana na Twój adres korespondencyjny. Bank zrobi to w ciągu maksymalnie  10 dni. Kiedy otrzymasz kartę również ją aktywujesz zgodnie z instrukcją, nadasz jej także numer PIN.

Do czego otrzymasz dostęp zakładając to konto?

eKonto standard to nie tylko atrakcyjne i darmowe konto. Razem z nim otrzymasz również pełen pakiet dodatkowych korzyści, należą do nich:

Serwis transakcyjny

Ten serwis pozwoli Ci dokonywać wielu transakcji na Twoim koncie. Jest to wygodna i prosta w użyciu wyszukiwarka, która pozwoli Ci kontrolować dokonywane przez Ciebie przelewy, zlecenia stałe i inne podobne operacje. To użyteczne rozwiązanie pomoże Ci w satysfakcjonujący sposób zarządzać Twoim kontem.

Sieć placówek

Wiele osób niezwykle ceni sobie osobisty kontakt z bankiem. Jeśli należysz właśnie do takiego grona, to na pewno ucieszy Cię fakt, że mBank ma wiele placówek w całej Polsce. Możesz sprawdzić je na mapie, jaka mieści się na stronie internetowej banku, pozwoli Ci to wybrać placówkę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

mSaver

To idealny sposób na oszczędzanie. Wybierz sobie cel i zdecyduj jakie kwoty chcesz odkładać. Dużą zaletą tego rozwiązania jest jego systematyczność oraz to, że oszczędzasz praktycznie bez żadnego wysiłku. Bowiem po każdej transakcji, jaką wykonasz mSaver odłoży wybraną przez Ciebie kwotę na Twoim koncie. Jest kilka sposobów na oszczędzanie:

 • zaokrąglanie kwot do pełnych 10 zł
 • stała kwota od każdej transakcji (3-10 zł)
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15 %

BLIK

To rozwiązanie pozwala na płacenie oraz wypłacanie gotówki z bankomatów i to bez użycia karty. Umożliwia to także dostęp do wielu promocji BLIK-a.

Skorzystaj z promocji i zgarnij premię w wysokości 110 złotych!

Wizja posiadania darmowego konta jest bardzo kusząca. Jednak istnieje jeszcze co najmniej jedna zaleta, która działa na korzyść właśnie tego rachunku bankowego. Jest nią promocja mBanku o nazwie „110 zł za szybkie zasilenie rachunku”.

Kiedy można wziąć udział w promocji?

Promocja obowiązuje w okresie od 04.09.2017 r. do 31.12.2017 r. Możesz przystąpić do promocji najpóźniej do 30.11.2017 r.

Kto może brać udział w promocji?

Ta promocja oferowana przez mBank jest skierowana do nowych klientów banku, którzy spełnią wymagane warunki. Przez nowego klienta rozumie się osobę, która po dniu 1 stycznia 2016 roku nie posiadała w tym banku indywidualnego lub wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Jednak, aby otrzymać obiecaną przez bank premię trzeba wykazać się pewnego rodzaju aktywnością. Konieczne jest spełnienie kilku warunków. Należą do nich:

 • założenie konta promocyjnego
 • zasilenie nowo otwartego konta jednorazową kwotą minimum 500 zł w terminie do 3 dni kalendarzowych włącznie, licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Jeśli jako uczestnik promocji spełnisz wszystkie wymagane warunki premia w wysokości 110 zł zostanie Ci wypłacona na Twoje eKonto promocyjne najpóźniej do 31 grudnia tego roku.

Czy warto założyć eKonto standard?

Rachunek osobisty mBanku wyróżnia się wśród innych dostępnych na rynku nie tylko tym, że jest darmowy, ale oferuje osobom, które go wybiorą również pakiet unikalnych i konkurencyjnych dodatkowych usług. Mało tego, możesz skorzystać także z promocji, przez co stan Twojego konta może wzrosnąć aż o 110 zł i to bez większych trudności. Jeśli Ty także chcesz poznać jak działa jedno z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kont internetowych to zdecyduj się na eKonto standard w mBanku, a nie pożałujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *